חדר נוער שהם

ריהוט לחדרי ילדים ונוער

החדר של הילד הוא המקום החשוב ביותר לתמיכה בהתפתחות בריאה, הדרגתית ומאוזנת: המיטה מספקת תמיכה אורתופדית להתבגרות פיזיולוגית ראויה, המזרן מבטיח מנח נכון בזמן השינה, השולחן משמש את הילד לרכישת הרגלי עבודה וישיבה בריאים ופתרונות אחסון חכמים מלמדים אותו יכולת ארגון עצמי החיונית כל כך בחיים המודרניים.

רהיטים לחדר ילדים בהשראת המעצבים שלנו

מלאכת עיצוב חדר השינה מצריכה ניסיון והיכרות עם עולמם של הילדים. בפניכם מערכות וסגנונות עיצוב חדרי ילדים ונוער המספקים מענה לצרכים שונים, שכבות גיל, תחביבים ומפרטים טכניים מגוונים.

החל מחדרי ילדים, דרך חדרי שינה לבני נוער ועד לחדרים מעוצבים אישית, בזולה אתם חלק ממשפחה. ובמשפחה כמו במשפחה, כל ילד מקבל את האוטונומיה העצמאית שלו, את הצבעים הייחודיים לו ואת המרחב בו הוא יכול לחוש בטוח ומוגן.

רגע לפני שאתם מתרשמים מחדרי הילדים והנוער שלנו בזולה, קחו אתכם דף ועט ורשמו לכם את ההעדפות האישיות שלכם?

כל אחד מהחדרים מהווה השראה לעיצוב של חלום חדש והפיכתו מדמיון למציאות. אוהבים צבעים לבנים? מתחברים למרחב וחופש תנועה? משתגעים על עץ אורן? התחילו להתפרע עם הדמיון כי בזולה, אין גבול לאפשרויות.

כל רהיטי הילדים במקום אחד

במקום רגליים בין אינספור חנויות רק כדי ליצור את השילוב האולטימטיבי לויז'ן שנוצר בראשכם, היעזרו באנשי מקצוע מנוסים ובואו ליצור בעצמכם את חדר החלומות שלכם, בדיוק כפי שראיתם אותו בדמיונכם! בזולה אנחנו הולכים יד ביד עם הלקוחות והופכים חזון למציאות.

לאחר ביקור בבית הלקוח והתרשמות ממבנה החלל, אנחנו יוצרים יחדיו את החדר החלומי בדיוק כפי שאתם רוצים שיהיה. יחד, אנחנו מחליטים על הסגנון הרצוי, על חומרי הגלם בהם ייעשה שימוש ועל המפרט הטכני של החדר.

בעבודה משותפת הכולל סיעור מוחות ופתיחת מחסומי היצירתיות, אנחנו יוצרים יחד עם הלקוח את הבית האישי שלו. כל זאת, תוך שמירה על סטנדרטים בינלאומיים, גימורים בטיחותיים לילדים ושימוש בחומרים לא רעילים.

לא מצאתם את החדר שחיפשתם?
פנו אלינו למגוון דגמים נוספים