חדר נוער ניו יורק
חדר נוער שהם
חדר נוער גל

חדרי נוער

בזולה מתעצבים נערים ונערות והופכים להיות אנשים עצמאיים, יפים מבפנים ומבחוץ.

מדי שנה, אנחנו גאים ללוות את הצעירים בגיל החשוב ביותר בעיצוב הזהות שלהם, באמצעות יצירת מרחב אינטימי ייחודי המספק מענה לצורך בפרטיות, גיבוש עצמאות, פיתוח תחביבים ואירוח חברים.

אם תהיו קשובים לצרכים שלהם ותפעלו בחכמה, תעניקו למתבגרים שלכם את המרחב לו הם זקוקים יותר מכל.

לאחר שראינו חדרי ילדים במספר מקומות החלטנו לבחור בחברת זולה משום שהתצוגה הייתה ברמה גבוהה והיחס והשירות היה נכון וטוב.
לאחר ההתקנה, אני יכולה להגיד שהמוצר מושלם והילד שלי נהנה ממנו.
תודה רבה על הכל.

אתי אטיאס, חיפה
עם סיומה של המלאכה רק רצינו להגיד תודה!
המון תודות על חדר ילדים נהדר.
תודה על היחס הנעים והאישי, על ההקשבה, על עמידה בזמנים.
על העצות המחכימות, על הנדיבות וההענות לבקשות השונות שביקשנו תוך כדי תנועה, על שהכול בוצע בנעימות ובשלווה ומתוך רצון ללכת לקראתנו ולספק את מבוקשנו.

סימה כהן, קריית אונו
תודה לחברת זולה, רצינו לציין את המקצועיות בתכנון, הרצון הטוב במציאת פתרונות יצירתיים בתוך החלל של חדר הילדים, הנכונות ללכת עם הצרכים הייחודיים שלנו.
מאחלים לכם התפתחות ועוד הרבה לקוחות מרוצים.

מש' שטרית, עכו
תודה רבה לזולה שעזרו לנו לעצב את חדר החלומות לבת שלנו. תודה על ההקשבה שלכם לצרכים שלנו מהחדר, מבחינת אחסון, ישיבה נוחה ללמידה ועיצוב במראה שבתנו אוהבת. יצאנו בהרגשה טובה וזה מה שעושה את כל ההבדל.

עינב אוזן, קרית ביאליק
לזולה הגענו מבולבלים מכל ההיצע הרחב של מוצרים ולא ידענו מה הכי נכון לנו לבחור. בעזרת ההדרכה שלכם, הרכבנו את חדר הילדים בצורה הכי נכונה לנו, המתאימה גם למבנה החדר וגם לכל מה שהילד צריך. את ההמלצה שלנו קיבלתם מכל הלב!

מש' גרוס, ראשון לציון
ארונות לפי הזמנה באיכות מעולה! הרבה זמן חיפשנו ארון שיתאים לנישה שיש לנו בחדר הילדים ובזולה קיבלנו בדיוק את מה שרצינו, מותאם לחדר שלנו ולעיצוב עד לפרטים הקטנים. השירות וההתקנה היו באמת מעולים ולשביעות רצוננו וזה לא פחות חשוב.

אורן לוינשטיין, חיפה

 

טיפים ודברים שכדאי לדעת לפני רכישה

השתתפות פעילה והקשבה – הורים רבים ממהרים לבחור חדרי נוער לבנים על פי צו האופנה או סגנון שראו ונדלקו עליו. דווקא בגיל ההתבגרות ישנה חשיבות מרבית להקשבה לצרכים של הנער עצמו.

לפני בחירה של חדר נוער חשוב לזכור כי המתבגרים יודעים מה הם רוצים ולכן חשוב לשים לב הן להעדפות האישיות שלהם והן לצרכים הטכניים.

אפיון – כדי להבטיח שחדר הנוער ישמש את הבחור שלכם למשך שנים רבות, חשוב לוודא כי החלל מאפשר מקום למיטה נוחה, פינת עבודה נוחה למחשב וללימודים, זרימת אוויר נכונה ומקומות אחסון מגוונים לציוד מסוגים שונים.

סבלנות והקשבה – ברוב המקרים, נערות מגיעות לגיל ההתבגרות עם טעם אסתטי מגובש והעדפות ברורות בכל הנוגע לנראות. על מנת להגדיר בדיוק את חדר השינה האידאלי, על הנערות להיות מעורבות בתהליך העיצוב מתחילתו ועד סופו.

גמישות – חשוב להקפיד כי בבחירה של חדרי שינה לנערות העיצובים יתאימו גם לשנים הבאות ולפיכך, להעדיף עיצובים הניתנים לשינוי באמצעות צביעה או החלפה.

שאלות נפוצות

  • הילד לא מוכן לקבל שום הצעה שאנחנו מציעים לו. מה לעשות?
  • איך אפשר לדעת שמדובר בריהוט איכותי?
  • איך ניתן לוודא בחנות שהרהיטים אכן מתאימים למבנה וגודל החדר?
  • איך אנחנו יכולים לוודא שלא נצטרך להחליף את החדר בעוד כמה שנים שוב?
תשובה:

להניח.

בזולה בני נוער מתעצבים ומעצבים עם תהליך ההתפתחות הטבעי.

יחד עם בני הנוער, אנחנו מתקדמים בתהליך שאותו הם מובילים, מאפשרים להם להשמיע את קולם ולהנחות את תהליך העיצוב מתחילתו ועד סופו.

באמצעות ההקשבה, הסבלנות והליווי של אנשי המקצוע מ"זולה", בני נוער זוכים לממש את האוטונומיה שהם זקוקים לה ולהפוך את החדר הפרטי שלהם לממלכה עצמאית.

תשובה:

בכל הנוגע לייצור רהיטים לחדר השינה, כיום קל לקבל מידע רלוונטי אודות מקום ייצור הרהיטים ואיכותם. בררו מאילו חומרי גלם מיוצרים רהיטי חדרי השינה והיו מעורבים בתהליך התכנון והבנייה.

תשובה:

ברוב המקרים, כמעט ולא ניתן לדעת בוודאות ללא תכנון מפורט ומדויק.

גם אז, חשוב לקחת בחשבון שתמיד יהיה פער בין האופן בו נראים הרהיטים "על הנייר" ובין האופן שבו הרהיטים נראים במציאות כשהם מותקנים בחדר השינה.

הדרך הטובה ביותר היא להזמין את אנשי המקצוע של זולה אליכם הביתה ולקבל ייעוץ מלא להתאמת חדר השינה האידאלי לצרכים הייחודיים שלכם.

תשובה:

בחירה של חדרי שינה לנוער המותאמת לצרכים שלהם ולוקחת בחשבון כמה שנים קדימה היא האפשרות הטובה ביותר להבטיח שחדר השינה לנער ישמש אותו למשך זמן רב.

שנית, חשוב להימנע מהתקנת רהיטים בהצמדתם לקיר, לתקרה או לרצפה על מנת שניתן יהיה לערוך שינויים כעבור שנים מספר, בהתאם לצרכים הפיזיים וההתפתחותיים.

לא מצאתם את החדר שחיפשתם?
פנו אלינו למגוון דגמים נוספים