חדר ילדים דגם טל

דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים חדר שינה לילדים

אז אחרי לא מעט התלבטויות, גיבשתם לעצמכם כיוון כללי ואתם יודעים מה אתם רוצים.

רגע לפני שאתם ממהרים לשלוף את כרטיס האשראי, הנה כמה טיפים חיוניים לקבלת החלטה שקולה.

עיצוב חדר ילידים במשחקים ומגירות

לשים את הילד במרכז

הורים רבים מפתחים חלומות על חדר השינה החלומי לילדיהם. בסופו של יום, חשוב לנו שהילדים ירגישו מרוצים, בטוחים ונינוחים בחדר השינה שלהם.

חדר הילדים הוא העולם הקסום האישי שלהם והמקום בו הם מבטאים את עצמם ומגבשים את העדפותיהם הראשונות. לפיכך, הילד מהווה שותף פעיל ומרכזי בקבלת ההחלטות.

הקשיבו לצרכים, לרצונות ולחלומות של הילדים שלכם והפגינו סבלנות. הקשבה, איזון ומקצועיות הם שלושת מפתחות הזהב לעיצוב חדר השינה החלומי לילדכם.

איזון לכל אורך התהליך מבטיח את השילוב המושלם בין הציפיות והחלומות ובין אילוצי המקצועיות והתכנון.

ולבסוף, מקצועיות, המובלת על ידי אנשי מקצוע מנוסים, קשובים ואכפתיים – תוביל אתכם לבחירת חדר השינה שיהפוך לממלכה האישית של ילדיכם ואתכם – להורים מאושרים.

בטיחות – לא משחק ילדים

רוב ההורים נוטים לייחס חשיבות מרובה לסכנות המצויות בשטחים ציבוריים ושוכחים כי עבור ילדינו, המרחב הביתי יכול להיות מסוכן לא פחות. לפיכך, שיקולי בטיחות מהווים את הגורם החשוב ביותר בבחירת חדר שינה לילדים.

בטיחות זו כוללת בחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר, הקפדה על מוצרים בעלי תו תקן וגימורים המבטיחים את בטחון ילדינו.

בחירה ברהיטים העומדים בתווי תקן אירופאיים, הקפדה על חומרי גלם בעלי עמידות גבוהה ותכנון החדר בהתאם לגיל ולשלב ההתפתחותי של הילד הם הגורמים החשובים ביותר בבחירת חדר שינה בטיחותי.

גמישות היא שם המשחק

כמה פעמים השקעתם מאות ואפילו אלפי שקלים בבגדים לילד, רק בשביל לזרוק אותם כעבור כמה חודשים? גמישות היא שם המשחק ככל שהדבר נוגע לעיצוב חדר הילדים שלכם.

כדי להימנע מהשקעה בעיצוב שיצריך החלפה כעבור זמן קצר, בחרו רהיטים שניתנים להחלפה כאשר יעלה הצורך בכך והימנעו מרהיטים המקובעים לקירות או לרצפה.

תהליך העיצוב

כדאי לעבוד אם אפשר, ישירות מול המעצב שמצדו צריך לנהוג בהקשבה מלאה לצרכיו הייחודיים והחלומות האישיים של כל לקוח.

עיצוב הוא תהליך של יצירה הנובעת מתשוקה ואהבה. כל חדר מעוצב בהתאם לגיל הילד, אופיו הייחודי, התחביבים והתכונות שלו.

תהליך העיצוב הוא כמו ריקוד משותף בו המעצבים מעניקים את חוות הדעת המקצועית, בעוד ההורים והילד מנווטים להגשמת החלום בקביעת היעדים.

דוגמא בה ניתן לילד חלק פעיל בתהליך העיצוב של חדרי השינה שלהם: יחד עם המעצבים, הילד בוחר את הדמויות שהוא אוהב ואנחנו מעצבים לו את חדר החלומות תוך שימוש בהדפסים, איורים ורהיטים ברוח הסדרות והתכניות המוערצות על ילדכם.

לא להתפשר על מקצועיות ויחס אישי

תהליך העיצוב של חדרי שינה לילדים הוא תהליך הדרגתי, במסגרתו כדאי לשקף לבעלי המקצוע את הצרכים העיקריים שלכם ואף לבקש ביקור בביתכם על מנת לקחת מידות מדויקות, לענות על שאלות בנוגע לאופן התכנון הנכון, העיצוב המתאים ועוד.

אחריות לאורך זמן

על מנת להבטיח איכות, בטיחות ועמידות לשנים רבות, חשוב להקפיד שחדרי השינה לילדים מתוכננים ומעוצבים תוך הקפדה על איכות חומרי גלם, שימוש ברכיבים בעלי תו תקן, הובלה והרכבה בדרך מקצועית שלא פוגמת במוצר וכמובן הכי חשוב- לקבל אחריות. מספר שנות האחריות משתנה מחברה לחברה, אך צריך לשים על זה דגש ולוודא שגם בתום תהליך הרכישה מקבלים שירות, תמיכה וליווי.