חדר ילדים דגם טל

למה לבחור בנו?

בחירת חדר שינה למתבגרים היא תהליך לא פשוט הטומן בחובו אתגרים עבורנו כמבוגרים ועבור המתבגרים עצמם, העושים את דרכם אל העולם של הגדולים. איך עושים את זה בזולה?

חדרים שמתעצבים עם הילד / הנער – בזולה, אנחנו מעניקים לכל מתבגר את המרחב האופטימלי לבחירות העצמאיות שלו, תוך התחשבות בצרכים הטכניים החיוניים ותמיכה בצרכים המנטליים והפיזיים כאחד.

בזולה אנחנו שמים בראש ובראשונה את הילד או הנער לנגד עינינו ובתהליך יפהפה של היכרות אישית, יוצקים חומר לתוך חלום ויוצרים את המרחב האישי האופטימלי עבורו.

חוויית עיצוב הוליסטית – חדרי הנוער המעוצבים של זולה הם פרי השקעה של מחשבה ואהבה לעולם העיצוב והיכרות מעמיקה עם עולמם ההפכפך של הילדים והנערים.

הצורך בפרטיות, מצבי הרוח המשתנים והאישיות המתגבשת הם הכלים המשמשים את צוות המעצבים של זולה להוליך את המתבגרים יד ביד בדרך לעיצוב חדר החלומות.

מקצועיות: הבסיס להצלחה – על מנת להפוך חלום למציאות, כל חדר נמדד ומתוכנן לפרטי פרטים בהתאמה למבנהו הייחודי, לכיווני האוויר, הצרכים הפרקטיים של הילדים והמרחב הרצוי.

כל לקוח מקבל התייחסות אישית, סבלנית ואוהבת המאפשרת לו לבטא את החלומות העיצוביים העמוקים ביותר שלו, ויחד, תוך שאילת השאלות המקצועיות הנדרשות והענקת תשומת הלב האוהבת, אנחנו מגשימים לילדים חלומות בתוכם יגדלו להיות יצירתיים, אחראיים ובעלי בטחון במרחב האישי שלהם.

יצירתיות ופתיחות הם שם המשחק – בגיל בו מתבגרים מחפשים את הזהות העצמאית שלהם, יצירתיות ופתיחות לרעיונות חדשים הם עקרונות ליבה המעניקים למעצבי החברה את שרביט הקסם.

שילוב של הטכנולוגיות המתקדמות והמגניבות ביותר עם הצבעים והסגנונות הגרוביים הייחודיים לזולה מאפשרים למתבגר שלכם לחלום בגדול.

משפחה – זולה היא קודם כל משפחה. כל אדם בצוות החברה מהווה חלק מהגרעין של יצירה פורייה, מגניבה, שוברת גבולות ויוצאת דופן מכל מה שהכרתם עד היום.

באותו אופן, כל אדם שנכנס לחנות של זולה מרגיש כבר ברגע הראשון את תחושת השייכות והנוחות שמרגישים כשמגיעים הביתה.

זוהי בדיוק הסיבה בגללה לקוחות חוזרים לזולה שוב ושוב ואפילו מחפשים תירוצים לחזור שוב.